Uygulanacak tedavinin sonuçlarını önceden görün.

  • Kanser tipi: Solid Tümörler
  • Numune Tipi: Taze Biyopsi, kan
  • Raporlama Süresi: 10-12 gün

CanSense™ Nedir?

CanSense™, kanser hastalarına özel olarak geliştirilen bir hizmet olarak tedavi süreçlerini optimize etmeyi hedefler. Onkologlar için bir araç olan CanSense™, laboratuvar ortamında tümör organoidleri üzerinde standart tedavi protokollerinin test edilmesini sağlar. Bu yenilikçi hizmet, kanserli hücrelerin gerçekçi bir modelini oluşturarak ilaçların etkinliğini değerlendirmeye olanak tanır. CanSense™, hastaların tedaviye olan güvenini artırırken, onkologlara en uygun tedavi seçeneklerini sunma konusunda yardımcı olur. Kanserle mücadelede bir adım öne çıkan CanSense™, hastaların sağlığını ön planda tutmak için tasarlanmıştır. CanSense™ ile tedavi süreçlerinizdeki başarıyı artırın ve sağlığınızı koruyun.

Hastalığın nüksetmesi durumunda, CanCell® veri tabanında yer alan rapor bilgilerinden de faydalanarak kanserin zaman içindeki değişimini inceleyebilir ve uygun tedavi seçeneklerini belirleyebilir. Hastalara ait her türlü veriyi ilgili Kişisel Sağlık Verileri Hakkında Yönetmelik ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) kapsamında kullanır ve güvenliğini sağlar.

CanSense hizmeti ile ilgili daha detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurabilir, hizmetlerden faydalanmak için hekiminize danışabilirsiniz.

CanSense™ Süreci Nasıl İşliyor?

CanSense™ Rapor Bölümleri